Published On:

Cellasene Gold – opis produktu

Share This
Tags

W dzisiejszych czasach walka z cellulitem jest niestety dość trudna i czasochłonna, a efekty mimo to nie zawsze są zadawalające.

Dlatego wydaje się, iż nie ma skutecznego rozwiązania, które przyczyniłoby się do poprawy wyglądu sylwetki. Jest jednak coś takiego jak cellasene gold. To nowoczesny, doustny preparat na cellulit, którego zadaniem jest działanie w tych miejscach, gdzie przede wszystkim nie dociera krem. Składa się z wysokoskoncentrowanych wyciągów roślinnych, oleju z ogórecznika, a także olejów rybnych.

To przekłada się na poprawę funkcjonowania drenażu limfatycznego. Specyfik działa w taki sposób, iż stymuluje metabolizm tkanki tłuszczowej i do tego również wspiera zwalczanie tego koszmarnego cellulitu. Z dokładnym składem zainteresowani mogą zapoznać się czytając ulotkę. Producent zadbał o ten szczegół, gdyż to niezwykle istotne, szczególnie w przypadku, gdyby ktoś był chociażby uczulony na któryś ze składników.

 

Wskazania

Specyfik ten jest dietetycznym środkiem spożywczym, który wyróżnia się specjalnym przeznaczeniem medycznym.

Zaleca się go do postępowania dietetycznego, kiedy występuje nadmierny cellulit. Trzeba jednak pamiętać, iż powód musi być naprawdę duży. Nie powinno się zażywać specyfiku tylko z tego względu, iż wydaje się, że jest cellulit, którego w rzeczywistości nie ma. Są granice rozsądku. Specyfik działa, ale też nie można z nim przesadzać. Wskazany jest jedynie w przypadku osób obarczonych nadmiernym cellulitem.

 

Stosowanie

Kapsułki należy przyjmować doustnie i to od 1 do 2 maksymalnie dziennie. Każdą z nich należy popić dość dużą ilością wody. Zgodnie z ulotką, należy przyjmować go przez okres od 8 do 12 tygodni.

Taki proces można powtarzać dwa, ewentualnie trzy razy w roku, aczkolwiek nie powinno się przesadzać. Co za dużo to niekoniecznie zdrowo, a w tym przypadku na pewno zdrowo nie będzie. Dlatego należy trzymać się zaleceń wyróżnionych w ulotce. Specyfik powinno się także trzymać z dala od dzieci. To produkt tylko i wyłącznie dla dorosłych.

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

-

Wszystkie prawa zastrzeżone