Published On:

Na ból gardła Cholinex zawsze pomoże, szybko i skutecznie uwolni je od męczącego bólu

Share This
Tags

Bolące gardło niezależnie od czynnika wywołującego ból oraz stopnia nasilenia się objawów, jest uciążliwe w codziennej pracy, jak i życiu osobistym. Do walki z bólem jamy gardłowej, jeśli nie ma innych współistniejących dolegliwości, na początku molem używać dostępnych bez recepty preparatów. Aby jak najszybciej wyleczyć stan zapalny i w ten sposób zapobiec dalszemu, wręcz głębszemu rozwojowi problemu przechodzącego w dalszym etapie w chorobę.

Przyczyny bólu gardła, jakie one są?

Ból gardła może mieć szereg przyczyn zdrowotnych, ale także podłoże związane silne z uciążliwymi warunkami, które panują w naszej pracy. Przykładowo na złe nasze samopoczucie oraz złą kondycję zdrowotną gardła, tchawicy, strun głosowych może mieć wpływ: zapylenie obecne na stanowisku pracy, drażniące potrawy lub zapachy, czy duża ilość czasu spędzonego na rozmowach z klientami firmy lub kursantami etc. Zresztą powodów problemów zdrowotnych z gardłem można mnożyć w nieskończoność.

Musimy pamiętać też, że bolące gardło może być sygnałem ostrzegawczym atakującego nas patogenu wywołującego u nas mało komfortowe objawy choroby. Co więcej, ból gardła dotyczy nie tylko samego gardła, ale też migdałków podniebiennych, przełyku żołądkowego podniebienia i krtani lub tchawicy.

Z kolei najczęstszą przyczyną jego bólowych dolegliwości są:

  • infekcje spowodowane przez: wirusy, bakterie, grzyby
  • oparzenia różnego stopnia
  • alergie,
  • nowotwory, szczególnie w końcowej fazie raka krtani
  • inne współtowarzyszące choroby, tj.: zapalenie strun głosowych, refleksu przełyku żołądka, zgaga podrażniająca błony jamy gardłowej
  • przebyte zabiegi operacyjne, np. usunięcie przerośniętych migdałów

Co wziąć na ból gardła, jak można temu zaradzić?

Oprócz znanych domowych sposobów (miód, cytryna, mleko itp.) do walki z bólem gardła, zamiast ich możemy użyć skuteczniejszych preparatów dostępnych bez recepty. Nie musimy też od razu umawiać się na wizytę do lekarza i później wykupywać leku na receptę w aptece. To tym bardziej, jeśli nie mamy poważniejszych objawów choroby, możemy wówczas z łatwością udać się na stronę: Liki24.pl i z poziomu przeglądarki internetowej wybrać oraz zamówić do domu interesujący nas środek. Środek zwalczający uciążliwe symptomy bólowe występujące w obszarze gardła. Jednym z ogólnodostępnych preparatów bez recepty jest lek Cholinex.

Dlaczego na ból gardła warto zażyć Cholinex

Głównym aktywnym składnikiem medykamentu Cholinex jest substancja czynna o nazwie: salicylan choliny. Substancja ta wykazuje w szczególny sposób działanie przeciwzapalne, które skuteczne i szybko zwalcza obrzęki i przekrwienie wnętrza naszego gardła. Salicylan choliny jako środek czynny powoduje równocześnie zwiększenie produkcji śliny przez nasz organizm. To właśnie dzięki niej, gardło nas nie swędzi oraz jest lepiej nawilżone w środku. Właściwie m.in. te czynniki lecznicze powodują mniejsze odczuwanie przez nas bólu, aż po pewnym czasie dręczący nas objaw całkowite ustanie.

Uwaga!: Jedna dawka leku Cholinex w postaci twardej pastylki zawiera substancję czynną: choliny salicylan 150 mg, sacharozę, olejek miętowy. Substancja skupia swoje działania miejscowo: przeciwzapalnie, przeciwbólowo i przeciwbakteryjnie, a także działa przeciwgrzybiczo. Zaleca się przyjmować lek maksymalnie od 2 do 3 tabletek na dobę, najlepiej w odstępie co 6 godzin.

Więcej specyfików na uśnieżenie bólu gardła można odnaleźć pod tym linkiem, pełna oferta Liki24.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

-

Wszystkie prawa zastrzeżone