Published On:

Sięgając po witaminy żelki

Share This
Tags

Dzieci są notorycznie wybredne. Najbardziej uwielbiają pizze i żelki. Rodzice zawsze szukają sposobów, aby zachęcić swoje dzieci do jedzenia większej ilości owoców i warzyw. Bardzo często jest to frustrujące.

Dlatego wielu rodziców sięga po witaminy dla dzieci do żucia. Wiele firm na rynku produkuje dzisiaj witaminy żelki dla dzieci. Rodzice są przyciągani do tych witamin, ponieważ są one atrakcyjne dla ich dzieci. Istnieje bardzo niewiele rzeczy, z których dzieci zgadzają się z rodzicami, zwłaszcza, jeśli chodzi o produkty zdrowotne.

Żelki z witaminami

Żelki witaminowe to wyjątek. Wielu rodziców ma problem z tym by podać dziecku pełnowartościowe produkty zdrowotne. Dzieci nie są tak zdyscyplinowane jak osoby dorosłe, jeśli chodzi o jedzenie czegoś co nie smakuje, tylko dlatego, że ma długoterminowe korzyści zdrowotne. Dzieci nie rozumieją, jak ważna jest ochrona ich zdrowia. Jeżeli to smakuje, będą chciały zjeść i wrócą prosząc o więcej. Witaminy te nie są to tabletki lub kapsułki, które mogą przypominać dzieciom o lekarzach i utrudniają rodzicom ich podanie. Ponieważ są one do żucia nie stwarzają nawet wyzwania względem przełknięcia.

Witaminy te będą kształtowane wyglądać różnych postaci z kreskówek lub mogą być w kształcie piłek sportowych, którymi wszystkie dzieci uwielbiają się bawić. Kiedy wysypiesz witaminy z butelki, są podekscytowane. To daje im coś czego oczekują i sprawia, że chętnie biorą witaminy. Jeśli zapytasz jakiegokolwiek pediatry czy są tam sztuczne środki słodzące, kolory i smaki – różnie bywa. W rzeczywistości, wielu ludzi wierzy, że te sztuczne składniki są przyczyną wielu chorób. Więc, dlaczego tak wiele witamin dla dzieci produkowanych jest z dodatkiem tych sztucznych składników? Jeśli istnieją powiązania pomiędzy chorobami i sztucznymi składnikami, dzieci mogą być chronione tylko w drodze tych witamin. Aktywne dzieci potrzebują stałej podaży witamin i minerałów, aby podtrzymywać życie codzienne, mieć energię potrzebną do uprawiania sportów i działań, i oczywiście do wzrostu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

-

Wszystkie prawa zastrzeżone