Published On:

Zabiegi pozwalające uzyskać szczupłą sylwetkę

Share This
Tags

Szczupłe i jędrne ciało to marzenie wielu osób. Aby uzyskać piękną sylwetkę, niezbędne jest prowadzenia zdrowego trybu życia opartego na zbilansowanej diecie oraz regularnej aktywności fizycznej. Dobrym rozwiązaniem jest również korzystanie z nowoczesnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Modelowanie ciała za pomocą mikrofal

Istnieją różne sposoby na szczupłą sylwetkę. Jednym z nich jest zabieg ONDA Deka oferowany przez profesjonalne gabinety medycyny estetycznej. Opatentowana technologia zastosowana w urządzeniu ONDA wykorzystuje mikrofale do rozbijania i niszczenia tkanki tłuszczowej. Mikrofale emitowane w trakcie zabiegu powodują przegrzanie adipocytów, komórek, z których zbudowana jest tkanka tłuszczowa. Dochodzi do rozerwania ich struktur i usunięcia z organizmu w sposób naturalny poprzez układ limfatyczny. Efektem działania urządzenia jest również stymulacja organizmu do produkcji nowych włókien kolagenowych odpowiedzialnych za gładkość i jędrność skóry. Korzystanie z zabiegu ONDA Deka pozwala usuwać tzw. oporny tłuszcz, który nie chce zniknąć pomimo prowadzenia zdrowego trybu życia. W celu uzyskania spektakularnych efektów niezbędne jest wykonanie serii od 4 do 6 zabiegów. Czas trwania jednej sesji wynosi od 30 do 60 minut.

Sposób na smukłe i jędrne ciało

Aby uzyskać szczupłą sylwetkę można również zdecydować się na Endermologię LPG Allinace. Jest to innowacyjna i całkowicie bezpieczna metoda modelowania sylwetki. Korzystanie z zabiegu pozwala pozbyć się tkanki tłuszczowej również z miejsc, z których trudno jest ją usunąć za pomocą diety lub ćwiczeń. Przed przystąpieniem do zabiegu pacjent zakłada na siebie specjalnie przygotowany kombinezon, który ułatwia przesuwanie się głowicy urządzenia po ciele. Rolowanie ciała odbywa się przy wybranej przez operatora intensywności i trwa około 45 minut. W wyniku zabiegu dochodzi do pobudzenia metabolizmu i krążenia, a także ujędrnienia ciała wskutek zwiększonej produkcji kolagenu przez organizm pacjenta. Jedna seria składa się z 10-12 zabiegów. W celu uzyskania spektakularnych rezultatów zalecane jest w trakcie trwania serii odpowiednie nawadnianie ciała i prowadzenie zdrowego trybu życia. Stosowanie się do tych zaleceń pozwala w krótkim czasie zredukować masę ciała, pozbyć się cellulitu, a także ujędrnić skórę.

Oba zabiegi dostępne są na stronie: https://selectbeauty.pl/zabiegi/modelowanie-sylwetki/

Aby wymienione sposoby na szczupłą sylwetkę były skuteczne, nie należy zapominać o zbilansowanej diecie oraz regularnej aktywności fizycznej. Ruch i prawidłowe odżywianie są kluczem do uzyskania pięknego i jędrnego ciała.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

-

Wszystkie prawa zastrzeżone