Published On:

Laserowa depilacja – czy jest właściwym wyborem?

Share This
Tags

Usuwanie niechcianego owłosienia jest problematyczną kwestią dla wielu kobiet. Depilacja laserowa jest jednym z popularniejszych wyborów dokonywanych przez klientki salonów kosmetycznych. Tego rodzaju forma zabiegu zyskała uznanie z racji jej skuteczności. Dodatkowo takie czynności nie są drogie, dlatego większość kobiet może sobie na nie pozwolić bez konieczności zbytniego obciążania domowego budżetu. Nie tylko kobiety decydują się na depilację laserową. Również mężczyźni cenią sobie taką formę dbania o swoje ciało. Dzięki niej możliwe jest usuwanie owłosienia z niemal każdego miejsca na naszym ciele. Włosy z okolicy bikini, rąk, nóg znikną bez śladu, ponieważ zostaną one usunięte na długi czas, ponieważ zniszczeniu ulegają cebulki włosów, które odtwarzają się bardzo powoli. Depilacja laserowa ma znacznie więcej zalet niż wad. Z tego powodu jest przeprowadzana często w salonach kosmetycznych.

Technologia depilacji jest nieźle przedstawiona na poniższym filmie:

Kilka seansów przeprowadzanych w odpowiednich odstępach czasowych pozwala na pozbycie się niechcianych włosów raz na zawsze. Niewielkie podrażnienia oraz obrzęk pojawiający się bezpośrednio po zabiegu to skutek uboczny, który szybko znika. Ślad o po nim trwa tylko trzy lub cztery dni. Depilacja laserowa ma to do siebie, że zabieg ten można przeprowadzić skutecznie też na własną rękę. Wystarczy zdecydować się na zainwestowanie w domowy depilator. Urządzenie to zawsze będzie do naszej dyspozycji. Po kilku samodzielnie wykonanych zabiegach zobaczymy, że jest to działanie nie tylko skuteczne, ale także generujące oszczędność. Mając depilator w domu nie trzeba się udawać systematycznie do salonu kosmetycznego.

Koszt depilacji przeprowadzanej w Krakowie

Za taki zabieg trzeba zapłacić kilkadziesiąt złotych. Depilacja tego typu może być stosowana jedynie w momencie, gdy nie będzie do tego żadnych przeciwwskazań zdrowotnych. Kosmetolog przed wykonaniem pierwszego zabiegu przeprowadza specjalistyczny wywiad, który pozwala ocenić, czy osoba spełnia wszystkie kryteria do depilacji. Lekceważenie przeciwwskazań spowodować może poważne komplikacje pojawiające się po zabiegu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

-

Wszystkie prawa zastrzeżone