Published On:

Naturalne witaminy i lecytyna na zdrowie?

Share This
Tags

Płyn lub tabletki Vita Buerlecithin to lek wzmacniający organizm. W jego skład wchodzi lecytyna oraz szereg witamin, jednak to lecytyna odgrywa w nim główną rolę. Substancja ta uzyskiwana jest z soi, stanowi źródło choliny, która jest budulcem acetylocholiny, pełniącej w naszym układzie nerwowym rolę neuroprzekaźnika.

Ponadto lecytyna wpływa korzystnie na przemianę materii, potrafi unormować poziom cholesterolu (niekorzystnego) oraz trójglicerydów, uniemożliwiając ich odkładanie się na ściankach żył i tętnic, co jest przyczyną miażdżycy. W preparacie Vita Buerlecithin obecne są także witaminy grupy B, również działające korzystnie na układ nerwowy i zwiększające przyswajalność lecytyny. Ponadto, w leku obecny jest D-pantotenian sodowy, który korzystnie wpływa na stan skóry, włosów i paznokci, pobudzając je do wzrostu i regeneracji i upiększając.

Czy warto zdecydować się na kurację Vita Buerlecithin?

Zdecydowanie tak, tym bardziej że pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach jego zażywania. Jednak właściwy i pełny efekt można osiągnąć dzięki regularnemu stosowaniu przez dłuższy czas. Jeśli więc cierpimy z powodu osłabionej pamięci, zaburzeń koncentracji, nadpobudliwości nerwowej i drażliwości, nadmiaru stresu czy bezsenności, albo regenerujemy się po chorobie, powinnyśmy zdecydować się na kurację Vita Buerlecithin. Lek ten dostępny jest powszechnie w aptekach i niektórych sklepach ziołowych, w dwóch postaciach, z których można wybrać bardziej nam odpowiadającą. Dzienna dawka to około 60 mililitrów płynu albo 6 tabletek czyli razem 4,5 grama produktu.

Lek z lecytyną jest doskonałym pomysłem na prezent dla rodziców, dziadków, albo… samego siebie. Lecytyna, ze względu na to, że reguluje wiele życiowych procesów i znajduje się w każdej komórce naszego ciała, jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania. Uzupełnienie jej poziomu w organizmie przyda się więc każdemu, nie tylko leczniczo ale i profilaktycznie. Warto pomyśleć o zdrowiu swoim i swoich bliskich już dzisiaj.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

-

Wszystkie prawa zastrzeżone