Published On:

Żel wybielający – jego rezultaty działania Cię zaskoczą!

Od kilkunastu lat wybielanie zębów stało się znacznie łatwiejsze. Wszystko za sprawą coraz większej ilości preparatów przeznaczonych do tego celu. Ilość środków jest bardzo duża, jednak do ścisłego grona najpopularniejszych metod należy wybielanie zębów żelem wybielającym.

Cały proces odbywa się poprzez aplikowanie żelu na formę dentystyczną. Dostosowana jest ona i uformowana na podstawie odcisku zębów a uformować ją należy pod wpływem ciepłej wody. Wystarczy już tylko zaaplikować żel i pozostawić na zębach na około 30 minut.

Ta metoda wykorzystywana jest przez dentystów, jednak decydując się na wybielanie zębów w warunkach domowych jest procesem znacznie mniej kosztownym. Przede wszystkim należy podkreślić, że sposób wybielania za pomocą żelu wybielającego zęby daje szybki i bezpieczny rezultat. Wystarczy wykonać formę dentystyczną co zajmuje dosłownie parę chwil, by aby móc rozpocząć proces wybielania zębów. Pojedyncza sesja powinna trwać około 30 minut dziennie i może zostać zakończona w każdej chwili. To od Nas zależy czy osiągnięty już rezultat jest zadowalający.

Wybielanie zębów ma na celu usunięcie plam i przebarwień powstałych na zębach z powodu konsumpcji produktów spożywczych, palenia papierosów, zażywania leków czy wieku. Zestawy wybielające sposobem żelu i nakładek na zęby najczęściej zawierają dwie sztuki formowanych nakładek oraz żel wybielający. Powinien on wystarczyć na przeprowadzenie około 36 kuracji. Podczas procesu wybielania zębów środek przeciska się przez szkliwo i zębinę, dzięki czemu dociera nawet do najtrudniej dostępnych zakamarków. Odbarwienia pozostaną na zębach jeszcze po pierwszej sesji, jednak z każdą następną będą one bardziej wybielane i mniej widoczne dzięki czemu na efekty poczekamy tylko kilkanaście dni.

Żele wybielające dają maksymalny efekt po około 10 dniach. Należy podkreślić, że ten okres nie jest pewnikiem, ponieważ dla każdej osoby rezultaty wybielania są indywidualne i mogą one zależeć od długości i częstotliwości terapii, oraz od tego jak często zęby są wybielane.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

About the Author

-

Wszystkie prawa zastrzeżone